Reklama

Reklama

Reklama

środa, 11 wrzesień 2019 08:09

Polska najlepszym kierunkiem dla branży MICE

Napisane przez MG
Polska najlepszym kierunkiem dla branży MICE archiwum POT

Polska zdobyła nagrodę The Best MICE Destination 2019, przyznawaną przez najważniejszy magazyn branży turystyki biznesowej w Holandii – MICE & Business Travel.

Jest to najważniejsze wyróżnienie dotyczące turystyki MICE w całym Beneluksie. Do nagrody poza Polską nominowane były także Francja i Irlandia Północna.

Anna Krupka, sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, powiedziała: To co zdecydowało o naszym zwycięstwie, to nowoczesna baza hotelowa, liczne obiekty konferencyjne i wystawiennicze, obiekty unikatowe, dobra infrastruktura komunikacyjna, a także organizacje i firmy gotowe do profesjonalnej obsługi spotkań biznesowych o różnej skali.”

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 9 września podczas targów Business Traveler & MICE zorganizowanych przez redakcję magazynu w amsterdamskim hotelu Corendon.

Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, dodał: „Polska dysponuje wszystkimi aktywami do intensywnego rozwoju branży spotkań i przyciągania większej liczby międzynarodowych wydarzeń o każdej skali. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie ciężka praca naszego ośrodka w Holandii i działającego w strukturach POT Poland Convention Bureau.”

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.