Reklama

Reklama

Reklama

środa, 31 lipiec 2019 16:06

Ferrari Corsa Baltica za nami

Napisane przez AG
Ferrari Corsa Baltica za nami archiwum Agencji Power

VII edycja Ferrari Corsa Balitica 2019 zakończyła się w Sopocie. Po raz kolejny za pomoc w organizacji eventu odpowiedzialna była Agencja Power.

 

W tym roku trasa rajdu samochodów luksusowej marki wiodła z Katowic do Sopotu. Pierwszy checkpoint miał miejsce w nowym salonie Ferrari Warszawa, który znajduje się przy ulicy Wirażowej.
Następnie 28 załóg wyruszyło na Warmię i Mazury, gdzie przez kolejne dwa dni odbywał się rajd na regularność. Konkurencja polegała na poruszaniu się po drogach publicznych i pokonaniu wyznaczonej trasy w czasie maksymalnie zbliżonym do założeń organizatora.

Trasa prowadziła z hotelu Narie w Wielimowie, przez Ostródę do pola golfowego w Pasłęku.

Na poszczególnych punktach kontrolnych wykonywane były pomiary czasu, a załogi brały udział w konkursach związanych z wiedzą o marce Ferrari.
Podsumowaniem eventu była uroczysta gala w hotelu Sheraton w Sopocie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.