Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 maj 2019 17:38

VI Forum Promocji Turystycznej już za 5 miesięcy

Napisał

Ponad 30 ekspertów z Polski i zagranicy, prezentacje, Pojedynki Ekspertów, debaty. Nowe tematy, nowi prelegenci. Kolejna edycja Forum Promocji Turystycznej już za pięć miesięcy. Ruszyła rejestracja.

23 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie VI Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Tym razem zapraszamy na trzy sesje: Promocja w biznesie MICE, Promocja turystyki zimowej oraz Marketing miejsc w turystyce.

Program Forum i rejestracja TUTAJ

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.