Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 luty 2019 12:22

Dwie pętle wodne, jeden cel - promocja

Napisane przez AG
Michał Góski vs Tomasz Wiktor Michał Góski vs Tomasz Wiktor

Jak skutecznie promować turystykę wodną? Czy szlak wodny to tylko woda i mariny? Jak zachęcić wodniaków do zwiedzania okolic szlaku wodnego? Jak skuteczniej wykorzystać potencjał wielkich szlaków żeglarskich? To tylko niektóre pytania, które padną podczas pojedynku ekspertów podczas V Forum Promocji Turystycznej w Hydropolis we Wrocławiu.

Dyskutować będą Tomasz Wiktor, dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Michał Górski, prezes Spółki Pętla Żuławska.

Szlak wodny to rzeki, kanały, jeziora, zalewy. To infrastruktura: śluzy, pomosty, mariny, miejsca noclegowe. Ale także punkty informacji, drogi dojazdowe do miejsc cumowania. Jak promowane są dwie pętle żeglarskie, kto jest ważniejszy – kajakarze czy żeglarze i motorowdniacy? Jak zachęcić wodniaków, by oddalili się na kilka kilometrów do wody, by odwiedzić ciekawe miejsca? Ile trwa sezon turystyczny na szlaku wodnym? Jak przebiega współpraca promocyjna między lokalnymi organizacjami turystycznymi a zarządcą szlaku? Jak można uatrakcyjnić szlak wodny?

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie. Szczegóły programu i inne informacje, a także formularz rejestracji znaleźć można na stronie www.forumpromocjiturystycznej.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.