Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 18 luty 2019 15:51

W niedzielę ponad tysiąc osób odwiedziło zamek w Chęcinach

Napisał
Zamek w Chęcinach Zamek w Chęcinach Patrycja Ziętek

Ostatnia niedziela była udana dla zamku w Chęcinach, po raz pierwszy w tym roku liczba gości jednego dnia przekroczyła tysiąc.

To dobrze wróży przed zbliżającym się sezonem turystycznym. Od początku roku zamek odwiedziło ponad 4 500 turystów. W samym styczniu odnotowano ich 1 443.

W ubiegłym roku styczeń był dużo lepszy – 2400 gości, ale w ciągu dwóch pierwszych miesięcy odnotowano nieco mniej gości niż w tym roku – 4384.

Patrycja Ziętek,specjalista ds promocji z Biura Zamku Królewskiego w Cęcinach, podkreśliła: "Warto przypomnieć, że rok 2018 był najlepszym w historii zamku – odwiedziła go rekordowa liczba turystów - 207 837."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.