Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 09 luty 2019 21:11

Chęciny maja nową stronę internetową

Napisane przez MG
Chęciny maja nową stronę internetową archiwum Gmina Niemczówka

Powstała strona internetowa Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Gminy Chęciny „Niemczówka” - www.cit.checiny.pl.

Można tam znaleźć wszystkie informacje, których potrzebuje turysta: o obiektach zabytkowych i atrakcjach turystycznych, bazę gastronomiczną i noclegową, czy też aktualne informacje o wydarzeniach
na terenie Gminy i Miasta Chęciny oraz w najbliższej okolicy.

Oficjalną nazwą informacji turystycznej w Chęcinach jest Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Gminy Chęciny „Niemczówka”.

Zastosowana na stronie internetowej nazwa Centrum Informacji Turystycznej Chęciny jest działaniem marketingowym, które ma za zadanie ułatwić trafienie do odbiorcy.

Na stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące nowych atrakcji w kamienicy „Niemczówka”. W 2018 r. Mała Sala została zaadaptowana na Zbrojownię z replikami militariów z okresu XI-XVII w.

W nowym sezonie turystycznym będzie można podziwiać makietę Zamku Królewskiego w Chęcinach z czasów jego świetności.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.