Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 01 luty 2019 20:38

Pierwszy dzień Tour Salonu – tłumów nie ma

Napisane przez RU
Stoiska regionów podczas Tour Salonu Stoiska regionów podczas Tour Salonu Aleksander Unruh

Na terenach MTP od 1 lutego przez 3 dni odbywają się zimowe imprezy targowe Tour Salon, Festiwal Podróżniczy – Śladami Marzeń, Survival Force, Boatex, Rybomania, Shooting Pro i Knieje.

Tutaj powinni się spotykać pasjonaci wielu dziedzin, można spotkać słynnych podróżników i blogerów, znanych żeglarzy i budowniczych łodzi, myśliwych i bardziej ekstremalnych miłośników spędzania czasu wolnego. 

Według organizatorów, Tour Salon stawia na młodych turystów i przyszłych klientów, oferta spotkań z młodymi blogerami, programy dla szkół pokazują kierunek rozwoju targów turystycznych.

Dla wszystkich odwiedzających wystawcy przygotowali sporo propozycji wycieczek, pobytów i degustacji. Niestety,jak widać na zdjęciach, frekwencja na razie jest dramatycznie niska.

W tym roku swoje mocne strony w całej krasie prezentuje Województwo Śląskie i wraz z codziennym Happy Hour.

W ramach targów turystycznych wystawiają się polskie i zagraniczne regiony, prezentują atrakcje turystyczne, miejsca noclegowe.

Po dniu pełnym wrażeń można będzie skorzystać z podróżniczego after party, tanecznego wieczoru czy wieczoru szantowego w Piórze Feniksa.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.