Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 04 styczeń 2019 15:06

Renata Pawłowska-Maciak nową dyrektorką w POT

Napisane przez
Renata Pawłowska-Maciak Renata Pawłowska-Maciak Facebook

Departament Komunikacji Internetowej w POT ma od 2 stycznia nową dyrektorkę, Renatę Pawłowską-Maciak. Departament ten nosił wcześniej nazwę „e-Informacji”, a jego dyrektorką była Magdalena Ragus.

Nowa dyrektorka pracuje w POT od 2018 roku i ma ponad 13 lat doświadczenia w branży PR. Zanim objęła 2 stycznia nowe stanowisko, przez kilka miesięcy była wicedyrektorką Departamentu Strategii i Marketingu.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zanim zaczęła pracę w POT, przez ponad dziewięć lat pracowała w agencji reklamowej G7, ostatnio na stanowisku „creative group head”. Wcześniej, do 2009 roku przez ponad cztery lata pracowała w spółce z grupy Leo Burnett, Arc Worldwide. Najpierw zajmowała stanowisko „senior copywriter”, a po trzech latach została “creative group head”.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.