Praca czeka w Raju

archiwum Przedsiębiorstwa Turystycznego „Łysogóry”

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Łysogóry” Sp. z o. o w Kielcach, gestor Jaskini Raj zatrudni: Managera Kompleksu Raj.

Obowiązki

Współtworzenie i realizacja Kompleksu Edukacyjnego – Kulturowego opartego na jednej
z największych atrakcji turystycznych – Jaskini Raj.
Zarządzanie Kompleksem, w tym usługami obecnie świadczonymi (m.in.: zarządzanie ruchem turystycznym w jaskini Raj, usługami gastronomicznymi itp.).
Kreatywne modelowanie ofertą kompleksu, poszerzanie wachlarza usług i atrakcji turystycznych
Przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu kompleksu.

Wymagania

Zdolności menedżerskie – umiejętność doboru i prowadzenia zespołu pracowników.
Kreatywność, zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność w działaniu.
Doświadczenie w zarządzaniu produktem turystycznym.
Wyższe wykształcenie
Referencje.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu procesu inwestycyjnego.

Oferowane

Stabilne warunki zatrudniania (umowa o pracę).
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Samodzielną i ambitną pracę.
Możliwość dokształcania, podnoszenia kwalifikacji.
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Mieszkanie dla osób spoza regionu świętokrzyskiego.
Duża samodzielność w kierowaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] do dnia 15 stycznia 2019 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.T. „Łysogóry”
Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest P.T. „Łysogóry” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. Sienkiewicza 78. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.