Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 18 grudzień 2018 17:11

Rozświetlona noc sylwestrowa na Górze Parkowej

Napisane przez MG
Rozświetlona noc sylwestrowa na Górze Parkowej archiwum PKL

W ostatni dzień roku dzięki Polskim Kolejom Linowym na Górze Parkowej noc rozświetli Park Światła, czyli iluminowane rzeźby nawiązujące do tradycji uzdrowiska oraz specjalny pokaz sztucznych ogni.

Patryk Białokozowicz z zarządu Polskich Kolei Linowych, powiedział: „Góra Parkowa jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych Krynicy - Zdroju oraz Beskidu Sądeckiego. W tym roku miejsce to nabierze jeszcze większego uroku za sprawą nowo otwartego Parku Światła, czyli wystawy rzeźb świetlnych.”

Od godziny 21.00 do 2.00 nad ranem atmosferę na Górze Parkowej będzie rozgrzewał DJ, grający muzyczne, sylwestrowe przeboje. Magiczny klimat i bajkowe tło dla zabawy tanecznej stworzą świetlne rzeźby. W Nowy

Rok uczestników zabawy wprowadzi pokaz sztucznych ogni, który rozpocznie się o północy. Przekąski, potrawy z grilla i napoje będzie można kupić w Cafe Parkowa.

W sylwestrową noc kolej na Górę Parkową będzie kursowała aż do 5.00 rano. Wstęp na sylwestra jest bezpłatny, cena za przejazd koleją PKL to 16 zł w przypadku biletu normalnego (góra-dół) i 13 zł za bilet ulgowy.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.