Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 17 grudzień 2018 10:48

V Forum Promocji Turystycznej już za 5 miesięcy we Wrocławiu

Napisane przez AG

Wrocławskie Hydropolis będzie gospodarzem V Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 17 kwietnia. Organizatorem jest tradycyjnie redakcja portalu WaszaTurystyka.pl.

Forum Promocji Turystycznej już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń szeroko rozumianej branży turystycznej w Polsce. Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl zaprasza już po raz drugi do Wrocławia.
Wśród tematów, które poruszymy podczas Forum, będą m.in. różne metody promocji turystyki wodnej w Polsce, promocja polskich plaż, nowoczesne formy promocji biur podróży, współpraca branży turystycznej z narodowymi ośrodkami informacji turystycznej. Jak zwykle, odbędą się Pojedynki Ekspertów oraz debata. Wśród prelegentów bedągoście z zagranicy.

Współorganizatorem V Forum Promocji Turystycznej jest Hydropolis.

Partnerem Forum jest firma Uniti twórca aplikacji zaprojektowanej z myślą o oprowadzaniu grup bez użycia tradycyjnych zestawów słuchawkowych.

VI Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 23 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.