Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 06 grudzień 2018 11:27

Gubałówka rozbłyśnie w sobotę światłami

Napisane przez MG
Gubałówka rozbłyśnie w sobotę światłami archiwum PKL

W sobotę, 8 grudnia, Krainę Światła na Gubałówce odwiedzi Święty Mikołaj. Polskie Koleje Linowe przygotowały specjalne atrakcje dla mieszkańców i turystów przebywających tego dnia w Zakopanem.

Mikołaj pojawi się w Krainie Światła o godz. 15:00. Wszystkim dzieciom obecnym przy górnej stacji ośrodka PKL Gubałówka aż do godz. 18:00 rozdawał będzie słodkie upominki. Punktualnie o godzinie 16:30 rozświetli też 6 – metrową, kolorową, świąteczną choinkę.
Po zimowych atrakcjach na świeżym powietrzu Polskie Koleje Linowe zapraszają do restauracji Tarasy Gubałówka, gdzie każdy będzie mógł się ogrzać i odpocząć. W tym dniu restauracja oferować będzie mikołajkowe, preferencyjne ceny.
Kraina Światła na Gubałówce, to park świetlny pełen iluminowanych rzeźb nawiązujących do podhalańskiej przyrody i tradycji.

Z okazji 80-lecia kolei na Gubałówkę, teren wokół głównej stacji rozświetlony został przez 250 tys. ekologicznych, ledowych żarówek, które po zmroku tworzą prawdziwie bajkową scenerię.

Kraina Światła na Gubałówce zaprasza gości codziennie od godz. 16.00, aż do końca lutego. Godziny ostatniej jazdy kolei znaleźć można na www.pkl.pl

Mikołaj dotrze także na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju

Również 8 grudnia Polskie Koleje Linowe zapraszają całe rodziny na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju. Od godz. 15:00 przy górnej stacji kolei PKL rozbłyśnie magiczny Park Światła, czyli wyjątkowe rzeźby świetlne inspirowane między innymi lokalnym folklorem.

Wszyscy, którzy pojawią się tego dnia na Górze Parkowej, będą mogli posłuchać świątecznych opowieści, znanych bajek i wierszy. Park Światła odwiedzi też Święty Mikołaj ze specjalnymi prezentami! Na najmłodszych czeka również wiele konkursów i gier z nagrodami. Polskie Koleje Linowe przygotowały na 8 grudnia mikołajkową ofertę cenową. Kolej na Górę Parkową będzie kursować w ten dzień do godz. 18.00.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.