Reklama

Reklama

Reklama

środa, 05 grudzień 2018 13:42

Chorwackie śniadanie przedświąteczne

Napisane przez AG
Uczestnicy śniadania chorwackiego w Grand Kredens Uczestnicy śniadania chorwackiego w Grand Kredens fot. Anna Łukasik/Think MIce

Zero rozmów i statystykach, sukcesach i problemach. Przyjazna atmosfera przy wyśmienitych daniach – tak wyglądało śniadanie, na które zaprosiło dziennikarzy warszawskie biuro Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

W warszawskiej restauracji Grand Kredens śniadanie było obfite i smaczne. A przy zacnego smaku jajecznicy rozmowy toczyły się niezobowiązujące i nie zbyt branżowe. Dominowały wspomnienia z Chorwacji, chorwackie anegdoty obecnych, żarty i wzajemne życzenia. Kto nie był – a takich, którzy potwierdzili obecność i bez usprawiedliwienia nie przyszli było sporo – niech żałuje.

Gospodyniami poranka były: Agnieszka Puszczewicz, Agnieszka Stasiak i Małgorzata Kowalska. Dziękujemy!

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.