Reklama

Reklama

Reklama

środa, 10 październik 2018 12:47

Forum Promocji Turystycznej już za 2 tygodnie

Napisane przez AG

8 prelekcji, 2 Pojedynki Ekspertów, Potyczka Ekspertów i Debata – w sumie 23 ekspertów od promocji turystycznej będzie gośćmi IV Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 24 października w Warszawie.

Prelekcje wygłoszą:

Grzegorz Bosowski - prezes zarządu i główny właściciel Fly.pl, Łukasz Łyczkowski - adwokat specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii, Paweł Niewiadomski - właściciel biura podróży Holiday Tours, Wiola Samborska - dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, Izabela Stelmańska - zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Maciej Acedański - prezes zarządu Polonusa, Bartłomiej Walas - dziekan wydziału Turystyki i Rekreacji w WSTiE w Suchej Beskidzkiej, Daniel Lisak - dyrektor biura Krynickiej Organizacji Turystycznej w Krynicy Zdroju.

W Pojedynkach Ekspertów wezmą udział:

Jacek Kowalczyk, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego i Agnieszka Zyzało, prezes Podlaskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Jan Rzeszotarski, dyrektor Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu i Elżbieta Szumska, założycielka i właścicielka Kopalni Złota w Złotym Stoku.

W Potyczce wezmą udział:

Grzegorz Chmielewski, właściciel Biura Podróży Poltours z Gliwic, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry", Monika Hiszpańska, właścicielka Biur Agencyjnych Vivago.pl i wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Marek Migdal, prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Sebastian Nasiłowski, właściciel Biura Podróży i firmy transportowej Tourist Polska.

Uczestnikami Debaty będą:

Wiesław Czerniec, prezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne", Elżbieta Dziasek z krakowskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego, Katarzyna Orzechowska, główny specjalista w Wydziale Promocji Kształcenia Rolniczego, Przedsiębiorczości i Rynku Pracy w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Bożena Srebro, prezes Sądeckiej Organizacji Turystycznej i Piotr Wiktorko, właściciel biura Polan Travel.

Program i rejestracja: TUTAJ

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.