Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 04 październik 2018 11:07

Debata o promocji agroturystyki już za 20 dni

Napisane przez AG

O tym, jaka jest jej przyszłość agroturystyki i na czym polega nowoczesna promocja wypoczynku na wsi porozmawiają podczas debaty eksperci IV Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się za 20 dni w Warszawie.

Nie ma wątpliwości, że agroturystyce należy się poważne i kompleksowe podejście – z uwagi na ogromną rolę społeczną, na szanse rozwoju, jakie się z nią wiążą, a także z powodu coraz większego zainteresowania ze strony klienta. Uporządkowanie tego segmentu rynku leży w interesie wszystkich, ale od czego zacząć? Od lepszej promocji? Od ogólnokrajowej kategoryzacji? Od zmian w prawie?

O tych i innych zagadnieniach porozmawiamy już 24 października podczas IV Forum Promocji Turystycznej.
W debacie Pt. "Jak profesjonalnie promować i sprzedawać produkt agroturystyczny" udział wezmą: Wiesław Czerniec, prezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne", Elżbieta Dziasek z krakowskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego, Katarzyna Orzechowska, główny specjalista w Wydziale Promocji Kształcenia Rolniczego, Przedsiębiorczości i Rynku Pracy w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Bożena Srebro, prezes Sądeckiej Organizacji Turystycznej oraz Piotr Wiktorko, właściciel biura Polan Travel., Przemysław Litwiniuk, przewodniczacy Sejmiku województwa lubelskiego.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace.

Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej.

Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelsrstwa Polskiego, Miasto Wrocław, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce oraz Polonus. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Program i rejestracja TUTAJ

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.