Reklama

Reklama

Reklama

środa, 03 październik 2018 11:03

Do niedzieli można jeszcze zgłaszać filmy na konkurs „Kadry z Polski”

Napisane przez MM

Pozostały jeszcze cztery dni na zgłoszenie swojej pracy do konkursu na najlepszy film promocyjny. Oprócz satysfakcji ze zwycięstwa i dodatkowej promocji do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe. A rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Warszawie.

Portal WaszaTurystyka.pl przeprowadza drugą edycję konkursu na film "Kadry z Polski". Jego celem jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. Zwycięskie filmy zostaną opublikowane na łamach Agencji Informacyjnej, kolejnego patrona konkursu. Nagrody rzeczowe ufundują patroni, m.in. Polonus, Sun & Snow, Art-Media i księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl.

Do konkursu zapraszamy twórców zawodowych oraz amatorów

Czekamy na filmy w dwóch kategoriach:

1. "Mój region najpiękniejszy"

Długość filmu 180 - 300 sekund

Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości

Technika - dowolna

Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. "Smaczek regionu"

Długość filmu 60 - 180 sekund

Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp

Technika - dowolna Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

 

Prosimy przysłać link do pobrania filmu w pełnej rozdzielczości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na filmy czekamy do 7 października 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: księgarnia podróżnicza ArtTravel.pl, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Hotel Gordon, Polonus, Sun & Snow i Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:

Marek Mazur - Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy edukacji rozrywki, kultury i widowisk artystycznych Programu1 kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zrealizował setki programów i relacji telewizyjnych;

Arkadiusz Bińczyk - wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media;

Juliusz Bolek - wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu;

Tomasz Brzozowski - prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti;

Adam Gąsior - redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl;

Marcin Mączyński - sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.