Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 27 wrzesień 2018 08:20

Agencja Informacyjna patronem medialnym „Kadrów z Polski”

Napisane przez MM

Filmy, które zostaną laureatami konkursu na film promocyjny zostaną opublikowane m.in. na łamach Agencji Informacyjnej, która objęła „Kadry z Polski” patronatem medialnym. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas IV Forum Promocji Turystycznej, a filmy można zgłaszać jeszcze do 7 października.

Portal WaszaTurystyka.pl przeprowadza drugą edycję konkursu na film "Kadry z Polski". Jego celem jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. Zwycięskie filmy zostaną opublikowane na łamach Agencji Informacyjnej, kolejnego patrona konkursu. Nagrody rzeczowe ufundują patroni, m.in. Polonus, Sun & Snow, Art-Media i księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl.

Nowy patron - Agencja Informacyjna

Agencja Informacyjna to serwis internetowy zajmujący się tematyką gospodarczą, społeczną i kulturalną. Jej misją jest dostarczanie ważnych, interesujących i ciekawych informacji. Agencja Informacyjna publikuje: depesze, recenzje, wywiady, felietony, opinie i reportaże. Teksty dziennikarskie stanowią materiały źródłowe dla innych mediów. Dzięki ogólnodostępnej części, mogą się z nimi zapoznawać także indywidualni użytkownicy.

Do konkursu zapraszamy twórców zawodowych oraz amatorów

Czekamy na filmy w dwóch kategoriach:

1. "Mój region najpiękniejszy"

Długość filmu 180 - 300 sekund

Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości

Technika - dowolna

Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. "Smaczek regionu"

Długość filmu 60 - 180 sekund

Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp

Technika - dowolna Format pliku: mp4, avi

Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

 

Prosimy przysłać link do pobrania filmu w pełnej rozdzielczości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na filmy czekamy do 7 października 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas IV Forum Promocji Turystycznej, 24 października w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: księgarnia podróżnicza ArtTravel.pl, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Hotel Gordon, Polonus, Sun & Snow i Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:

Marek Mazur - Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy edukacji rozrywki, kultury i widowisk artystycznych Programu1 kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zrealizował setki programów i relacji telewizyjnych;

Arkadiusz Bińczyk - wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media;

Juliusz Bolek - wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu;

Tomasz Brzozowski - prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti;

Adam Gąsior - redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl;

Marcin Mączyński - sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.