Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 13:01

Debata: czy agroturystykę czeka profesjonalizacja?

Napisane przez MM

Turyści na nowo pokochali wypoczynek na wsi i jest oczywiste, że tę część rynku czeka dynamiczny rozwój. Jednak w Polsce agroturystyka to też liczne problemy i wyzwania. O tym, jaka jest jej przyszłość porozmawiają eksperci IV Forum Promocji Turystycznej.

Nie ma wątpliwości, że agroturystyce należy się poważne i kompleksowe podejście – z uwagi na ogromną rolę społeczną, na szanse rozwoju, jakie się z nią wiążą, a także z powodu coraz większego zainteresowania ze strony klienta. Uporządkowanie tego segmentu rynku leży w interesie wszystkich, ale od czego zacząć? Od lepszej promocji? Od ogólnokrajowej kategoryzacji? Od zmian w prawie?

Debata o przyszłości i o promocji agroturystyki

O tych i innych zagadnieniach porozmawiamy już 24 października podczas IV Forum Promocji Turystycznej. W debacie Pt. "Jak profesjonalnie promować i sprzedawać produkt agroturystyczny" udział wezmą: Wiesław Czerniec, prezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne", Elżbieta Dziasek z krakowskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego, Robert Jakubik, zastępca dyrektora w Departamencie Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej w MRiR, Bożena Srebro, prezes Sądeckiej Organizacji Turystycznej oraz Piotr Wiktorko, właściciel biura Polan Travel.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace.

Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.