Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 10:57

Dominik Borek wicedyrektorem departamentu turystyki w MSiT

Napisane przez AG
Dominik Borek Dominik Borek archiwum MSiT

Główny specjalista w Departamencie Turystyki MSiT, radca prawny Dominik Borek, został wicedyrektorem Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Dominik Borek jest znany w branży, bo uczestniczył bardzo aktywnie a pracach nad ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, często występował przez Komisją Sejmową. W ostatnich miesiącach prowadził szkolenia o nowej ustawie w wielu miastach Polski (czytaj TUTAJ).
Na stanowisku wicedyrektora zastąpił Karinę Rybarczyk (czytaj TUTAJ).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.