Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 czerwiec 2018 12:01

IV Forum Promocji Turystycznej już za 135 dni

Napisane przez AG

Czwarta edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 24 października w hotelu Polonia w Warszawie.

Tradycyjnie będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Po raz trzeci mocnym punktem będą "Pojedynki Ekspertów", a po raz drugi odbędzie finał konkursu na film promujący turystyczne miejsca w Polsce - "Kadry z Polski".

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Marszałka województwa mazowieckiego, Adam Struzika.

Patronem IV Forum jest także Polska Izba Turystyki.

Partnerami Forum są: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Cypryjska Organizacja Turystyczna, MerlinX.

Wśród problemów, którym poświęcimy te edycję Forum będą:

Różne oblicza promocji turystyki wiejskiej
Jak promują agroturystykę za granicą?
Nowoczesne metody promocji agentów turystycznych
Promocja turystyczna w czasach RODO
Opłata turystyczna w Chorwacji
Promocja muzeum w obiekcie historycznym
Czy Wrocław musi się jeszcze promować?
Czy linie lotnicze promują miejsca?

Szczegółowy program oraz możliwość rejestracji znajdują się na stronie: https://czwarteforumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.