Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 28 maj 2018 14:01

Barbara Tutak prezesem WOT

Napisane przez AG

Rada Programowa Warszawskiej Organizacji Turystycznej ogłosiła wyniki konkursu na stanowiska prezesa i wiceprezesa – prezesem Warszawskiej Organizacji Turystycznej została Barbara Tutak, zas wiceprezesem Mateusz Czerwiński.

Konkurs na oba stanowiska został ogłoszony przez Radę Programową Warszawskiej Organizacji Turystycznej w marcu tego roku, W związku ze zmianą statutu w WOT. Zlikwidowane zostało stanowisko dyrektora biura a nowo powołany zarząd będzie zawodowy.

Barbara Tutak była przez wiele lata dyrektorem Departamentu Instrumentów Marketingowych w Polskiej Organizacji Turystycznej (odeszła za prezesury Marka Olszewskiego).

Mateusz Czerwiński od 2015 roku pełnił funkcję dyrektora działu Warsaw Convention Bureau w WOT.

Nowy zarząd rozpocznie oficjalnie pracę od 1 czerwca.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.