Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 15:06

Kasprowy Wierch - tańsze skipassy na wiosnę

Napisane przez MG
Kasprowy Wierch - tańsze skipassy na wiosnę archiwum PKL

Od 16 kwietnia skipassy na Kasprowym Wierchu są dostępne w niższych cenach.

 

Warunki na Kasprowym Wierchu są już wiosenne, ale pokrywa śnieżna na trasie Gąsienicowej w niektórych miejscach wciąż sięga prawie 2 m.

Marian Szewczyk z PKL powiedział: „Szusowanie na nartach wiosną to sposób nie tylko na wydłużenie czasu realizacji zimowych pasji, ale także złapanie pierwszej opalenizny.”

Od 16 kwietnia do odwołania skipassy na Kasprowy Wierch są dostępne w niższych cenach:
• 99 zł normalny
• 79 zł ulgowy
Wjazd i zjazd ze szczytu Kasprowego Wierchu (1987 m n.p.m.) umożliwia jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Miłośnicy narciarstwa do dyspozycji mają dwie trasy - Goryczkową i Gąsienicową, które obsługiwane są przez koleje krzesełkowe. Trasy są szerokie, dzięki czemu jazda na nich jest bezpieczna i bardzo przyjemna. Dodatkowym atutem są również niepowtarzalne tatrzańskie krajobrazy.

Na Kasprowym Wierchu i w pozostałych ośrodkach grupy Polskie Koleje Linowe można korzystać z jednej karty – PKLpass. Można ją zamówić na stronie https://www.sklep.pkl.pl/ oraz zakupić w kasach i biletomatach.
Dodatkowo po zarejestrowaniu PKLpass w sklepie online, otrzymuje się 10 proc. zniżki na zakup każdego następnego skipassu.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.