Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 10:39

Promocja turystyczna – co poszło nie tak?

Napisane przez MM
Jarek Szegidewicz, Instytut Gospodarki Turystycznej Jarek Szegidewicz, Instytut Gospodarki Turystycznej

Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach systemowych w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje, m.in. Wielka Brytania. O tym, co poszło nie tak i jak można to naprawić opowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Jarek Szegidewicz z Instytutu Gospodarki Turystycznej.

W diagnozie obecnej sytuacji może pomóc spojrzenie wstecz i analiza tego, jak ewoluował system zarządzania promocją turystyczną w Polsce od początku jego utworzenia. W tworzeniu pierwszej ustawy o POT brał udział Jarek Szegidewicz, który swoje wnioski przedstawi podczas III Forum Promocji Turystycznej.

Powie m.in. o tym, jak zmieniono ustawę o POT i dlaczego nie funkcjonuje partnerstwo między POT a ROT i LOT. Przedstawi też swoje pomysły na zmiany i na naprawę systemu.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.