Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 13 kwiecień 2018 21:32

Krótka kariera wicedyrektor od turystyki w MSiT

Napisane przez MM

Mianowana trzy tygodnie temu wicedyrektorką Departamentu Turystyki w MSiT Karina Rybarczyk nie piastuje już tego stanowiska. Ze stanowiskiem pożegnał się też Piotr Kudelski, dyrektor Departamentu Prawnego w MSiT.

Karina Rybarczyk objęła stanowisko wicedyrektor pod koniec marca, niemal od razu po zatrudnieniu w Departamencie Turystyki. Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl dotarła do kopii jej Curriculum Vitae, z którego dowiadujemy się, jakie było jej doświadczenie zawodowe zanim trafiła do resortu.

Wyższe studia ukończyła w 2017 i był to kierunek turystyka i rekreacja ze specjalnością „zarządzanie i administracja” w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Przedtem w latach 1996 – 2009 przebywała we Włoszech, gdzie zajmowała się: „opieką nad osobami starszymi, pracą w sektorze restauracyjnym, współorganizacją Kongresu Stomatologicznego i organizacją wycieczek indywidualnych po Polsce.

W 2014 roku była opiekunem kolonii, odbywała praktykę w hotelu Aquarius w Kołobrzegu i praktykę w Pyrlandia Boogie – Strefa Spadochronowa Michałków. W 2015 roku odbyła staż w UM Zamościa, a od 2015 pracowała w tamtejszym Centrum Informacji Turystycznej.

A w marcu 2018 roku została wicedyrektorką Departamentu Turystyki w MSiT i na tym stanowisku przepracowała nieco ponad trzy tygodnie.

Ze stanowiskiem pożegnał się też Piotr Kudelski, Dyrektor Departamentu Prawnego w MSiT, który dał się zapamiętać w branży turystycznej swoimi wystąpieniami na posiedzeniach komisji i podkomisji sejmowych w sprawie Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Zastąpiła go Joann Olszewska, która była przedtem naczelnikiem Wydziału Prawno-Legislacyjnego w tym departamencie.