Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 12 kwiecień 2018 13:14

Startup Bidroom.com zwycięzcą Tourism Trends Awards 2018

Napisane przez MG
Startup Bidroom.com zwycięzcą Tourism Trends Awards 2018 materiały prasowe

Zlokalizowany w Krakowie startup turystyczny Bidroom.com wygrał 1 miejsce w konkursie Tourism Trends Awards w kategorii IT dla turystyki.

Start up został nagrodzony za serwis, oferujący do 25 proc. zniżki od cen konkurencji na rezerwację hoteli bez pobierania prowizji od hotelarzy.

6 kwietnia Marcin Wesołowski, dyrektor operacyjny Bidroom.com odebrał nagrodę w Gdańsku podczas gali zamykającej 9 konferencję Nowe Trendy w Turystyce. Tą edycję odwiedziło blisko 500 profesjonalistów branży turystycznej i przedsiębiorców z kraju i zza granicy, którzy edukowali się w zakresie nowych rozwiązań sprzedażowych, marketingowych i technologicznych dostępnych dla hoteli i agencji w 2018 roku.

Michael Ros, prezes Bidroom.com, “Jesteśmy mile zaskoczeni, że wymagające jury NTT doceniło potencjał do zwiększenia bezpośrednich rezerwacji w hotelach, jaki oferuje Bidroom w oparciu o sprawiedliwe zasady współpracy dla hotelarzy. Na każdej konferencji prezentujemy platformę nie tylko jako produkt, ale też jako korzystną i bezprowizyjną alternatywę do konkurencyjnych platform rezerwacyjnych z wysokimi odsetkami dla pośredników.
Wierzę, że dla polskich hotelarzy to wyróżnienie będzie kolejnym dowodem na to, że bezprowizyjny model Bidroom.com jest najrozsądniejszym wsparciem sprzedażowym dla ich obiektów. Jako platforma do rezerwacji pokoi hotelowych Bidroom.com nie pobiera żadnych prowizji od usługi, przez co hotelarze mogą zapewnić podróżnikom zniżki do 25 proc. od cen u konkurencji."

W 2018 roku firma kontynuuje ekspansję usług w skali Polski, Europy, północnej i południowej Ameryki jak i w Azji, jednocześnie finalizując rozpoczęcie dużej kampanii wzrostu, która do końca roku ma znacząco zwiększyć ilość użytkowników platformy.