Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 11 kwiecień 2018 15:17

Wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia archiwum Miasta Wrocław

Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.

Organizatorami Forum są portal WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław. Patronem honorowym jest Prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.

Magdalena Piasecka jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystką Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität w Bonn oraz beneficjentką programu „The International Visitor Leadership Program” w USA.
W latach 2008-2012 ściśle współpracowała z UEFA przy organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Wrocławiu występując w roli Lokalnego Eksperta ds. Zakwaterowania oraz koordynując projekt Wolontariat Miast Gospodarzy.
W latach 2010-2012 była Przewodniczącą Wrocławskiej Rady Kobiet. W 2008 roku została członkiem Stowarzyszenia Meeting Professionals International (MPI). W latach 2012-2015 roku była członkiem Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich. Od 2010 roku pracuje jako wykładowca na dwóch wrocławskich uczelniach.

W latach 2008-2017 pełniła funkcję Prezesa Zarządu Convention Bureau – Wrocław. Główne działania M. Piaseckiej skupiały się na pozyskiwaniu dla Wrocławia spektakularnych wydarzeń, zarządzaniu międzynarodowymi projektami (np. Wrocław Global Forum 2010-2016, konferencja klimatyczna Climate KIC, ceremonia wręczenia Europejskich Nagród Filmowych), promocji Wrocławia, współpracy z sektorem hotelowym, obiektami konferencyjno-kongresowymi oraz koordynowaniu projektów wolontaryjnych.
Od 2017 roku pełni funkcję Wiceprezydenta Wrocławia odpowiadając za zrównoważony rozwój miasta, edukację oraz zasób komunalny.

Program III Forum Promocji Turystycznej i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/