Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 10 kwiecień 2018 13:16

Dyrektorzy ZOPOT-ów spotkali się z branżą krajową

Napisane przez MG
Dyrektorzy ZOPOT-ów spotkali się z branżą krajową archiwum POT

Ostatnia narada dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej połączona była ze spotkaniem warsztatowym z przedstawicielami regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych oraz przedsiębiorców specjalizujących się w turystyce przyjazdowej do Polski.

Dotychczas spotkania warsztatowe (tzw. stolikowe) dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT odbywały się dwa razy do roku. Raz wiosną - z przedsiębiorcami oraz jesienią z przedstawicielami ROT i LOT. Rok 2018 jest pierwszym, w którym prezes POT zmienił formułę, łącząc uczestnictwo ROT-ów i LOT-ów z przedsiębiorcami. Tym samym stworzyła się okazja do zwiększenia częstotliwości spotkań z branżą do dwóch spotkań w ciągu roku.
Narady służą omówieniu i podjęciu ustaleń dotyczących wspólnych działań promocyjnych na rynkach zagranicznych, na których aktywna jest Polska Organizacja Turystyczna. Umożliwienie częstszego bezpośredniego kontaktu z dyrektorami ZOPOT było jednym z najczęściej zgłaszanych postulatów przez branżę turystyczną.

Robert Andrzejczyk, prezes POT powiedział: „Zmiana formuły ma zapewnić lepszy kontakt z dyrektorami ZOPOT, pełną integrację środowiska oraz synergię działań wszystkich aktorów działających na rzecz turystyki przyjazdowej do Polski.”

W związku z pozytywnym przyjęciem nowej formuły spotkań warsztatowych z dyrektorami zagranicznych ośrodków POT, polegającej na zwiększeniu ich częstotliwości oraz większej integracji środowiska, prezes POT podjął decyzję o kontynuacji spotkań w tej formie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.