Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 10 kwiecień 2018 13:16

Dyrektorzy ZOPOT-ów spotkali się z branżą krajową

Napisane przez MG
Dyrektorzy ZOPOT-ów spotkali się z branżą krajową archiwum POT

Ostatnia narada dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej połączona była ze spotkaniem warsztatowym z przedstawicielami regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych oraz przedsiębiorców specjalizujących się w turystyce przyjazdowej do Polski.

Dotychczas spotkania warsztatowe (tzw. stolikowe) dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT odbywały się dwa razy do roku. Raz wiosną - z przedsiębiorcami oraz jesienią z przedstawicielami ROT i LOT. Rok 2018 jest pierwszym, w którym prezes POT zmienił formułę, łącząc uczestnictwo ROT-ów i LOT-ów z przedsiębiorcami. Tym samym stworzyła się okazja do zwiększenia częstotliwości spotkań z branżą do dwóch spotkań w ciągu roku.
Narady służą omówieniu i podjęciu ustaleń dotyczących wspólnych działań promocyjnych na rynkach zagranicznych, na których aktywna jest Polska Organizacja Turystyczna. Umożliwienie częstszego bezpośredniego kontaktu z dyrektorami ZOPOT było jednym z najczęściej zgłaszanych postulatów przez branżę turystyczną.

Robert Andrzejczyk, prezes POT powiedział: „Zmiana formuły ma zapewnić lepszy kontakt z dyrektorami ZOPOT, pełną integrację środowiska oraz synergię działań wszystkich aktorów działających na rzecz turystyki przyjazdowej do Polski.”

W związku z pozytywnym przyjęciem nowej formuły spotkań warsztatowych z dyrektorami zagranicznych ośrodków POT, polegającej na zwiększeniu ich częstotliwości oraz większej integracji środowiska, prezes POT podjął decyzję o kontynuacji spotkań w tej formie.