Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 10 kwiecień 2018 10:19

Drezno i Kraina Łaby promują się wspólnie

Napisane przez AG
Michał Rydz Michał Rydz

Drezno i Kraina Łaby, to nowy region turystyczny Niemiec. Jak region będzie się promował opowie podczas III Forum Promocji Turystycznej, Michał Rydz.

Michał Rydz przedstawi firmę Dresden Marketing GmbH oraz wspólną od niedawna destynację Drezno i Kraina Łaby jako nowy region turystyczny Niemiec, natomiast w dalszej części zaprezentuje zarys strategii i działań marketingowo-promocyjnych ww. destynacji z uwzględnieniem trendów i zmieniających się warunków konkurencji na rynku turystycznym.

III Forum Promocji Turystycznej organizowane przez portal WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Novotel Wrcoław Centrum.

Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.