Reklama

Reklama

Reklama

środa, 28 marzec 2018 17:04

E-visitor niezbędny w turystyce

Napisane przez AG
Agnieszka Puszczewicz Agnieszka Puszczewicz materiały prasowe

O tym ile kosztuje instalacja i użytkowanie e-visitora, jak pomaga w planowaniu strategii turystycznej i promocji, opowie podczas III Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Puszczewicz z Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

E-visitor, który pozwala z dnia na dzień odnotować liczbę turystów nocujących w Chorwacji, podaje informacje o kraju, z którego przyjechali, płeć, wiek wciąż jest dla polskich decydentów turystycznych czarną magią.

Urzędnicy MSiT i POT wciąż opierają się w swoich analizach na wynikach GUS i różnych firm wygrywających przetargi. Badania te, nie dość, że niezbyt dokładne, to publikowane są kilkumiesięcznym opóźnieniem. W związku z tym nie mamy, jak planować naszej strategii, polityki turystycznej, bo nie mamy na czym oprzeć ewentualnych założeń.

O tym, jak działa e-visitor, dlaczego jest ważny w planowaniu promocji turystycznej i całej polityki turystycznej, opowie jż 19 kwietnia, podczas III Forum Promocji Turystycznej, dyrektor Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwackiej w Polsce – Agnieszka Puszczewicz.

 

III Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Novotel Wrocław Centrum we Wrocławiu. Organizatorami są: portal WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław.

Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.