Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 28 marzec 2018 17:04

E-visitor niezbędny w turystyce

Napisane przez AG
Agnieszka Puszczewicz Agnieszka Puszczewicz materiały prasowe

O tym ile kosztuje instalacja i użytkowanie e-visitora, jak pomaga w planowaniu strategii turystycznej i promocji, opowie podczas III Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Puszczewicz z Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

E-visitor, który pozwala z dnia na dzień odnotować liczbę turystów nocujących w Chorwacji, podaje informacje o kraju, z którego przyjechali, płeć, wiek wciąż jest dla polskich decydentów turystycznych czarną magią.

Urzędnicy MSiT i POT wciąż opierają się w swoich analizach na wynikach GUS i różnych firm wygrywających przetargi. Badania te, nie dość, że niezbyt dokładne, to publikowane są kilkumiesięcznym opóźnieniem. W związku z tym nie mamy, jak planować naszej strategii, polityki turystycznej, bo nie mamy na czym oprzeć ewentualnych założeń.

O tym, jak działa e-visitor, dlaczego jest ważny w planowaniu promocji turystycznej i całej polityki turystycznej, opowie jż 19 kwietnia, podczas III Forum Promocji Turystycznej, dyrektor Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwackiej w Polsce – Agnieszka Puszczewicz.

 

III Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Novotel Wrocław Centrum we Wrocławiu. Organizatorami są: portal WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław.

Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/