Reklama

Reklama

Reklama

środa, 28 marzec 2018 13:00

Targi Lato odwołane

Napisane przez AG
Targi Lato odwołane AG

Po raz pierwszy od 23 lat nie odbędą się w Warszawie Targi Lato.

Impreza, która na początku odbywała się na terenie AWF w Warszawie a potem przeniesiona została do hal na ulicy Marsa, na trwałe zapisała się w kalendarzu targów turystycznych w Polsce. Od sześciu edycji Targi lato połączone były z Targami Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia. 

Tegoroczna edycja 23. Targów Turystyki i Wypoczynku LATO oraz 7. Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych REGIONALIA miała odbyć się w dniach 13 – 15 kwietnia.

Powodem, dla którego targi nie będą się mogły odbyć w 2018 roku, jest rozwiązanie w trybie natychmiastowym przez właściciela hali spółkę Marsa Park II SA umowy najmu przedmiotowej hali zawartej z operatorem - spółką Centrum Targowo – Kongresowe Sp. z o.o. W wyniku tego operator hali - Centrum Targowo-Kongresowe sp. z o.o. wypowiedział umowę podnajmu na tegoroczną edycję Targów LATO 2018 oraz REGIONALIA 2018.

Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska, powiedziała: „Niestety, potwierdzam tę wiadomość. Nie stało się to z naszej winy. Od 2014 roku właścicielem hal przy ulicy Marsa jest Centrum Targowo Konferencyjne. Nasza firma tylko wynajmowała powierzchnie na poszczególne imprezy. W ostatnim czasie dość niespodziewanie wymówiono nam umowę.”

Wystawcy, którzy zamawiali stoiska, otrzymali już do organizatora Targów Lato powiadomienia o odwołaniu imprezy.
Przypomnijmy, że flagowa turystyczna impreza MT Targi czyli Targi TT Warsaw, po latach wróciły do Pałacu Kultury i Nauki i cieszyły się ogromną frekwencją. W tym roku również organizowane są w tym samym miejscu.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.