Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 20 marzec 2018 21:04

Jak promować turystykę zrównoważoną?

Napisane przez AG
Izabela Stelmańska Izabela Stelmańska archiwum UM

Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Po pierwsze promować. Czy wiemy jak i i do kogo skierować swój komunikat? Każde miejsce, każdy region ma swoją specyfikę, unikalność, którą należy dobrze opakować.

Kolejna kwestia, to czy mieszkańcy danego regionu czy miejscowości są przygotowani do tego zadania. Czy są właściwie uświadomieni? Obecnie piękne obrazki i dobre hasła nie wystarczają. W tym szumie informacyjnym, który nas otacza wszędzie taki przekaz ginie i traci na wartości. A może należy zacząć od podstaw?

Na te i inne pytania Izabela Stelmańska odpowiedzie podczas swojej prezentacji, oczywiście jej przykładem będzie Mazowsze.

III Forum Promocji Turystycznej organizowane przez portal waszaTurystyka.pl i Miasto Wrocław odbędzie się 19 kwietnia w Hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu.

Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.