Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 marzec 2018 18:52

SOIT rozmawia z Reps

Napisane przez MG
SOIT rozmawia z Reps archiwum SOIT

28 lutego odbyło się śniadanie biznesowe członków SOIT oraz przedstawicieli zagranicznych firm turystycznych w Polsce tzw. Reps.

Gospodarzem i inicjatorem spotkania było Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel.

Uczestnicy dyskutowali o tym, jak poprawić współpracę na linii agencje SOIT – Reps oraz jakie podjąć działania na rzecz promowania dobrych praktyk rynkowych. Rozmowy dotyczyły również wzajemnych oczekiwań dotyczących usprawnienia komunikacji oraz dalszego budowania relacji biznesowych. Omówiono ważne dla obu stron obszary, nad którymi warto pracować z korzyścią dla bezpieczeństwa oraz rozwoju firm. Obie strony uznały za ważne promowanie uczciwej konkurencji oraz eliminowanie szarej strefy.

Sebastian Słoniewski prezes SOIT, powiedział: „Spotkanie to zainicjowało kolejny ważny dialog w branży i pokazało, że nasze środowisko jest otwarte na szczere, konstruktywne rozmowy i wymianę doświadczeń, które w efekcie budują nasze biznesy i wspierają uczciwą konkurencje. Będziemy kontynuować te rozmowy i znajdziemy formułę współpracy, która będzie optymalna dla wszystkich stron.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.