Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 luty 2018 16:23

Pojedynek: co dalej z promocją w regionach?

Napisane przez MM

Regionalne struktury są kluczowym elementem promocji turystycznej i być może to od nich trzeba zacząć dyskusję o nowej ustawie o POT. Jakie rozwiązania zaproponują eksperci: Wojciech Fedyk i Jarosław Lichacy?

O tym, jaką rolę w systemie zarządzania promocją powinny odgrywać ROT-y i LOT-y rozmawiać będziemy podczas III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 19 kwietnia we Wrocławiu. Swoje wizje zasad finansowania i podziału kompetencji między lokalne i regionalne organizacje turystyczne oraz samorządy skonfrontują w pojedynku eksperckim: Wojciech Fedyk, były prezes POT i Jarosław Lichacy, prezes Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych.

Skąd brać pieniądze na funkcjonowanie LOT-ów i ROT-ów? Czy organizacje te mogą liczyć na to, że zostaną uwzględnione w budżecie promocyjnym kraju i samorządów, czy też powinny postawić na samofinansowanie? Jakie zapisy dotyczące LOT i ROT powinny znaleźć się w nowej ustawie o Polskiej Organizacji Turystycznej? Podczas pojedynku nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania dotyczące promocji turystycznej w regionach.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.