O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 luty 2018 16:23

Pojedynek: co dalej z promocją w regionach?

Napisane przez MM

Regionalne struktury są kluczowym elementem promocji turystycznej i być może to od nich trzeba zacząć dyskusję o nowej ustawie o POT. Jakie rozwiązania zaproponują eksperci: Wojciech Fedyk i Jarosław Lichacy?

O tym, jaką rolę w systemie zarządzania promocją powinny odgrywać ROT-y i LOT-y rozmawiać będziemy podczas III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 19 kwietnia we Wrocławiu. Swoje wizje zasad finansowania i podziału kompetencji między lokalne i regionalne organizacje turystyczne oraz samorządy skonfrontują w pojedynku eksperckim: Wojciech Fedyk, były prezes POT i Jarosław Lichacy, prezes Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych.

Skąd brać pieniądze na funkcjonowanie LOT-ów i ROT-ów? Czy organizacje te mogą liczyć na to, że zostaną uwzględnione w budżecie promocyjnym kraju i samorządów, czy też powinny postawić na samofinansowanie? Jakie zapisy dotyczące LOT i ROT powinny znaleźć się w nowej ustawie o Polskiej Organizacji Turystycznej? Podczas pojedynku nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania dotyczące promocji turystycznej w regionach.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj