Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 luty 2018 16:23

Pojedynek: co dalej z promocją w regionach?

Napisane przez MM

Regionalne struktury są kluczowym elementem promocji turystycznej i być może to od nich trzeba zacząć dyskusję o nowej ustawie o POT. Jakie rozwiązania zaproponują eksperci: Wojciech Fedyk i Jarosław Lichacy?

O tym, jaką rolę w systemie zarządzania promocją powinny odgrywać ROT-y i LOT-y rozmawiać będziemy podczas III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 19 kwietnia we Wrocławiu. Swoje wizje zasad finansowania i podziału kompetencji między lokalne i regionalne organizacje turystyczne oraz samorządy skonfrontują w pojedynku eksperckim: Wojciech Fedyk, były prezes POT i Jarosław Lichacy, prezes Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych.

Skąd brać pieniądze na funkcjonowanie LOT-ów i ROT-ów? Czy organizacje te mogą liczyć na to, że zostaną uwzględnione w budżecie promocyjnym kraju i samorządów, czy też powinny postawić na samofinansowanie? Jakie zapisy dotyczące LOT i ROT powinny znaleźć się w nowej ustawie o Polskiej Organizacji Turystycznej? Podczas pojedynku nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania dotyczące promocji turystycznej w regionach.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj