Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 20 luty 2018 23:30

MSiT podało terminy spotkań ws ustawy

Napisane przez AG

Ministerstwo Sportu i Turystyki podało terminy spotkań informacyjnych w sześciu miastach Polski na temat nowych regulacji w związku z przepisami ustawy o imprezach turystycznych turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Przypomnijmy, że MSiT zwróciło się do organizacji turystycznych z prośbą o przygotowanie przykładów praktycznych, które mogłyby być podstawą do stworzenia studiów przypadku do omówienia podczas planowanych spotkań. Zestaw pytań do MSiT przygotował m.in. PZOT (czytaj: TUTAJ)

Spotkania będą odbywać się w salach konferencyjnych urzędów wojewódzkich 10.00 – 15.30.

1. 1 marca - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki – Kielce (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego).
2. 8 marca – Kujawsko – Pomorski Urząd Wojewódzki - Bydgoszcz (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego).
3. 15 marca - Dolnośląski Urząd Wojewódzki - Wrocław (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego).
4. 23 marca - Wielkopolski Urząd Wojewódzki – Poznań (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: wielkopolskiego, łódzkiego).
5. 28 marca - Lubelski Urząd Wojewódzki - Lublin (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego).
6. 9 kwietnia - Mazowiecki Urząd Wojewódzki – Warszawa (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego).

 

Poniżej linki do rejestracji udziału w spotkaniach:

https://szkolenie-kielce.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-bydgoszcz.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-wroclaw.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-poznan.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-lublin.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-warszawa.konfeo.com/pl/groups