Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 20 luty 2018 23:30

MSiT podało terminy spotkań ws ustawy

Napisane przez AG

Ministerstwo Sportu i Turystyki podało terminy spotkań informacyjnych w sześciu miastach Polski na temat nowych regulacji w związku z przepisami ustawy o imprezach turystycznych turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Przypomnijmy, że MSiT zwróciło się do organizacji turystycznych z prośbą o przygotowanie przykładów praktycznych, które mogłyby być podstawą do stworzenia studiów przypadku do omówienia podczas planowanych spotkań. Zestaw pytań do MSiT przygotował m.in. PZOT (czytaj: TUTAJ)

Spotkania będą odbywać się w salach konferencyjnych urzędów wojewódzkich 10.00 – 15.30.

1. 1 marca - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki – Kielce (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego).
2. 8 marca – Kujawsko – Pomorski Urząd Wojewódzki - Bydgoszcz (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego).
3. 15 marca - Dolnośląski Urząd Wojewódzki - Wrocław (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego).
4. 23 marca - Wielkopolski Urząd Wojewódzki – Poznań (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: wielkopolskiego, łódzkiego).
5. 28 marca - Lubelski Urząd Wojewódzki - Lublin (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego).
6. 9 kwietnia - Mazowiecki Urząd Wojewódzki – Warszawa (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego).

 

Poniżej linki do rejestracji udziału w spotkaniach:

https://szkolenie-kielce.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-bydgoszcz.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-wroclaw.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-poznan.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-lublin.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-warszawa.konfeo.com/pl/groups

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.