Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 19 luty 2018 10:12

Prezydent Wrocławia patronem III Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG

Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej organizowane przez portal WaszaTurystyka.pl, które odbędzie 19 kwietnia właśnie we Wrocławiu.

Marcin Frąckiewicz, zastępca dyrektora Biura Prezydenta, w piśmie do organizatorów napisał m.in.: „Doceniając edukacyjny, naukowy oraz promocyjny charakter przedstawionej inicjatywy, Prezydent przyjmuje zaproszenie do objęcia tego wydarzenia Patronatem Honorowym.
Jest również przekonany, że będzie znakomita okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli różnych branży związanych z turystyką i jej promocją.”

Przypomnijmy, że Współorganizatorem Forum, które odbędzie się w hotelu Novotel Wrocław Centrum, jest Urząd Miasta Wrocław.

Na III Forum Promocji Turystycznej będziemy gościć kilkunastu ekspertów od promocji turystycznej z kraju i zagranicy. Odbędą się Pojedynki Ekspertów i Debata „Napiszmy wspólnie nową ustawę o POT”.

Program i rejestracja:
https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.