Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 16 luty 2018 15:25

Wrocław kontra Poznań

Napisane przez MM
Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak MM

Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.

Wrocław i Poznań to miasta bardzo dobrze rozwinięte turystycznie i kładące duży nacisk na promocję turystyczną. Każde z nich ma jednak inny pomysł na to, jak tę promocję zorganizować oraz jak współpracować z organizacjami turystycznymi. Który z tych modeli jest bardziej skuteczny? W którym lepiej odnajdują się przedsiębiorcy? A może nie chodzi o system, tylko o ludzi, którzy go wdrażają?

We Wrocławiu funkcjonuje scentralizowany, zarządzany przez miasto system zarządzania promocją, Poznań natomiast oddał wszystko w ręce Lokalnej Organizacji Turystycznej. O tym, które z tych rozwiązań ma więcej zalet będą rozmawiali eksperci kierujący promocją turystyczną w obydwu metropoliach. W „pojedynku” udział wezmą: Wiola Samborska, dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Współorganizatorem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. 

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj