Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 16 luty 2018 15:25

Wrocław kontra Poznań

Napisane przez MM
Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak MM

Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.

Wrocław i Poznań to miasta bardzo dobrze rozwinięte turystycznie i kładące duży nacisk na promocję turystyczną. Każde z nich ma jednak inny pomysł na to, jak tę promocję zorganizować oraz jak współpracować z organizacjami turystycznymi. Który z tych modeli jest bardziej skuteczny? W którym lepiej odnajdują się przedsiębiorcy? A może nie chodzi o system, tylko o ludzi, którzy go wdrażają?

We Wrocławiu funkcjonuje scentralizowany, zarządzany przez miasto system zarządzania promocją, Poznań natomiast oddał wszystko w ręce Lokalnej Organizacji Turystycznej. O tym, które z tych rozwiązań ma więcej zalet będą rozmawiali eksperci kierujący promocją turystyczną w obydwu metropoliach. W „pojedynku” udział wezmą: Wiola Samborska, dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Współorganizatorem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. 

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.