Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 08 luty 2018 13:05

Startuje Łebska Karta Turysty

Napisane przez MG

Gmina Miejska Łeba wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną „Łeba -Błękitna Kraina” rozpoczyna innowacyjny i pilotażowy projekt pn. „Łebska Karta Turysty”.

Będzie to produkt, którego celem kluczowym ma być ułatwienie poznanie miasta Łeby oraz jego bliskiego sąsiedztwa a także zaoszczędzenie na wydatki odwiedzającym nadmorski kurort wczasowiczom.

Nowy projekt upoważniać będzie do licznych rabatów na usługi u partnerów tego projektu, którzy się do niego przyłączą. Partnerami tego projektu mogą zostać osoby oraz podmioty działające na terenie Gminy Miejskiej Łeba oraz w bliskiej okolicy. Karta ma upoważniać do rabatów u wszystkich partnerów projektu. Jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży tej karty będzie siedziba LOT Łeba – Błękitna Kraina. Termin ważności karty będzie obowiązywał od 1 maja 2018 roku do 30 kwietnia 2019. Sprzedaż rozpocznie się również z dniem rozpoczęcia obowiązywania karty. Do karty zostanie dołączona broszura zawierająca szczegółowe informacje na temat projektu oraz wysokości zniżek u danych podmiotów.

Jednorazowy koszt karty to kwota 20 zł. Karta będzie wystawiana imiennie i będzie ważna jedynie po oka kazaniu dowodu osobistego u danego partnera. Projekt z roku na rok będzie rozwijał się i rozbudowywał. Rabaty będą dotyczyły m.in. wstępów do atrakcji turystycznych, przewozów, zniżek w restauracjach i kawiarniach, zniżek na koncerty organizowane w Łebie, wycieczki, zniżki do sklepów z pamiątkami oraz usług SPA.

W ten sposób Gmina Miejska Łeba chce zachęcić turystów do odwiedzenia Łeby w sezonie letnim. Emisji karty towarzyszyć będzie kampania promocyjna. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie w LOT „Łeba – Błękitna Kraina”.