Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 18 styczeń 2018 09:44

Wrocław walczy o European Best Destinations 2018

Napisane przez AG
Wiola Samborska Wiola Samborska archiwum UM Wrocław

Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations. Stolica Dolnego Śląska jest jedynym miastem w Polsce, biorącym w 2018 roku udział w tej rywalizacji.

W rywalizacji bierze udział 20 miast. Wrocław zmierzy się z takimi miastami, jak m.in. Paryż, Mediolan czy Ateny. Kapituła konkursu uznała Wrocław za miasto z dużym potencjałem, mocno stawiające na rozwój, także w branży turystycznej.

Wiola Samborska, dyrektor Biura Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia, powiedziała: „Organizacja dużych przedsięwzięć, jakimi były np. Europejska Stolica Kultury 2016 czy World Games 2017, udowodniła, że Wrocław jest gotowy na więcej. W 2017 roku nasze miasto odwiedziło prawie 5 mln gości, którzy zostawili tu ponad 3,5 mld złotych. Naszym celem jest utrzymanie pozycji silnego gracza na arenie polskiej i europejskiej.”

Wrocław chce wygrać!

Aby się tak stało, Wrocław musi zebrać najwięcej głosów – zarówno od turystów, jak i mieszkańców miasta - w specjalnym internetowym głosowaniu.
Zaczyna się ono 18 stycznia i potrwa do 8 lutego. Głosować należy przez stronę internetową www.GlosujNaWroclaw.com.
Proces ten nie wymaga rejestracji i zajmuje zaledwie kilka sekund. Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos w każdym tygodniu rywalizacji.
#GłosujNaWrocław oraz #Vote4Wroclaw.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.