Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 20 grudzień 2017 19:04

Krakowski startup inwestuje w edukację

Napisane przez MG
Krakowski startup inwestuje w edukację archiwum Bidroom

Platforma rezerwacyjna Bidroom.com zdecydowała się podzielić swoją wiedzą i pasją z innymi członkami branży turystycznej.

Prezes zarządu firmy, Michael Ros powiedział: „Bidroom wierzy, że dla każdego biznesu ważną jest współpraca ze szkołami i uniwersytetami, nie tylko by promować jego ideę, ale również by rozmawiać na temat obecnego stanu naszej branży. Nawet w czasach wzrostu gospodarczego kluczowe znaczenie ma znajomość wszystkich zalet i wad rynku. Ponadto, jako startup, który przeszedł wiele faz rozwoju, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy wkrótce dołączą do branży, a także tymi, którzy już są jej częścią, ale chcą się ciągle uczyć i rozwijać.”


Pod koniec listopada, przedstawiciele Bidroom prowadzili wykłady w WSTE, podyplomowej szkole dla hotelarzy w Krakowie, rozmawiając o aktualnym stanie branży hotelarskiej i pomyśle firmy na biznes.

Niedługo potem, na początku grudnia, grupa studentów z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Windesheim w Holandii odwiedziła biuro Bidroom w Krakowie, gdzie Ros przedstawił prezentację dotyczącą startupu i rozmawiał z nimi o zagrożeniach i zaletach stworzenia nowego biznesu.

Zaledwie kilka dni później Ros, wraz z dyrektorem finansowym Casperem Knieriemem i dyrektorem operacyjnym Marcinem Wesołowskim odwiedzili SHMS - Swiss Hotel Management School w Caux, jednej z najbardziej prestiżowych szkół hotelarskich na świecie. Tam odbyli serię wykładów dotyczących rynku OTA i branży hotelarskiej, a także wiele sesji warsztatowych.

Jeroen Greven, dyrektor akademicki SHMS dodał: "Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obecności Michaela Rosa, Caspera Knieriema i Marcina Wesołowskiego w SHMS na naszej Gościnnym Cyklu Mówców (Guest Speaker Series). Ich sesje dotyczące rozwoju rynku OTA i warsztaty na temat przedsiębiorczości były doskonałe i wysoko oceniane przez naszych studentów. Wprowadzając innowacyjne firmy, takie jak Bidroom do SHMS, możemy optymalnie przygotować naszych studentów do funkcjonowania w branży jutra. Z niecierpliwością czekamy na ponowną wizytę zespołu Bidroom w Szwajcarii.”