Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 10 listopad 2017 16:29

Konkurs filmowy „Kadry z Polski” rozstrzygnięty

Napisane przez MG
Laureaci konkursu i przewodniczacy jury. Od lewej: Wioletta Samborska, Julia Tomicka, Maria Schicht, Robert Krajewski, Robert NIeroda, Dariusz Pudełko, Magdalena Najborowska-Pacamaj, Marek Mazur Laureaci konkursu i przewodniczacy jury. Od lewej: Wioletta Samborska, Julia Tomicka, Maria Schicht, Robert Krajewski, Robert NIeroda, Dariusz Pudełko, Magdalena Najborowska-Pacamaj, Marek Mazur Jacek Kwiatkowski

Podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”. Wygrały: „Odkryj region tarnowski” i „Szlak Orlich Gniazd.

Na konkurs organizowany przez portal WaszaTurystyka.pl, przysłano kilkadziesiąt filmów. Jury w składzie: Marek Mazur – przewodniczący, Arkadiusz Bińczyk, Tomasz Brzozowski i Adam Gąsior postanowiło wyróżnić i nagrodzić dziewięć z nich.

Redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka, Adam Gąsior, powiedział: „Do konkursu zaprosiliśmy amatorów i zawodowców, urzędy, organizacje i osoby prywatne. Cel był oczywisty – pokazać piękno Polski, zachęcić do odwiedzenia jej. Zdajemy sobie sprawę, że być może tradycyjne filmy mogą wydawać się archaiczną formą promocji, ale po pierwsze jesteśmy tradycjonalistami; po drugie – filmy nadal odgrywają dużą rolę w promocji. Być w może w następnych edycjach dołożymy inne kategorie: filmy robione komórką, być może innymi technikami, o których obecnie nie mamy pojęcia. Ocenialiśmy filmy po dwoma względami: technicznym i czy zachęca on do odwiedzenia danego miejsca.”

Przypomnijmy, że konkurs był podzielony na dwie kategorie: „Mój region najpiękniejszy" (filmy do 5 minut) i Smaczek regionu” (filmy do 3 minut).

Oto wyróżnieni i nagrodzeni

Kategoria „Mój region najpiękniejszy"

Wyróżnienie otrzymał film „Dolina Drwęcy” autorstwa – Mirona Bogackiego.

Dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom portalu RaportCSR.pl, książkę „Jechać, nie jechać” oraz voucher na weekend w Hotelu „Żubrówka” w Białowieży, z rąk sekretarza redakcja portalu RaportCSR.pl - Bogusława Mazura oraz Tomasza Brzozowskiego z ImpresjaPR odebrali Dariusz Pudełko i Marcin Ulanowski z LOT Pojezierze Brodnickie. Film będzie emitowany na portalu RaportCSR.pl

Miejsce III – film „VisitWroclaw"

W imieniu producenta, Biura Promocji Miasta Wrocław, nagrodę z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Wioletta Samborska. Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

Miejsce II - „Serce Kaszub"

Nagrodę w imieniu producenta, LOT Serce Kaszub z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Lidia Narloch
Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

Miejsce I - „Odkryj region tarnowski" autorstwa Adama Bortnowskiego i Roberta Krajewskiego.

Robert Krajewski odebrał nagrody od dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej
Nagrody to: Statuetka ufundowana przez prezesa POT, dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”, voucher na nocleg 2-osobowy w Hotelu Mościcki w Spale, voucher na weekend w Hotelu Żubrówka w Białowieży oraz weekend hotelu w górach ufundowany przez IGHP

Kategoria „Smaczek regionu"

Wyróżnienia:

Film Festiwal Krasnoludków 2017 Nagrodę odebrała w imieniu Biura Promocji Miasta Wrocław, Wioletta Samborska. Wręczał Tomasz Brzozowski z ImpresjaPR.

Film Cudzoziemcy w Warszawie. Nagrodę odebrała z rąk Tomasza Brzozowskiego z ImpresjaPR, Maria Schicht ze Stołecznego Biura Turystyki.

III miejsce – film „Łeba”

W imieniu producenta Gminy Miejskiej Łeba, nagrodę odebrała z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej Julia Tomicka.
Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

II miejsce - film „Idealne miasto na weekend"

Nagrodę odebrał z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej, w zastępstwie autora, Rafała Geremka, Arkadiusz Bińczyk. Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

I miejsce – film „Szlak Orlich Gniazd"

W imieniu producenta Związku Gmin Jurajskich, nagrodę z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej, odebrał dyrektor Robert Nieroda
Nagrody to: Statuetka ufundowana przez prezesa POT, dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”, voucher na nocleg 2-osobowy w Hotelu Mościcki w Spale, voucher na weekend w Hotelu Żubrówka w Białowieży oraz weekend hotelu w górach ufundowany przez IGHP
Wszystkie nagrodzone filmy będą emitowane na portalu narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na portalu WaszaTurystyka.pl

Partnerami konkursu „Kadry z Polski” i fundatorami nagród były:

Polska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agenacja Art Media, Agencja ImpresjaPR, Hotel Mościcki w Spale, Hotel Żubrówka w Białowieży oraz portal WaszaTurystyka.pl

 

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.