Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 03 kwiecień 2014 22:03

Lubelskie na cityboardach w całej Polsce

Napisane przez AG

Kampanię „lub lubelskie" zaplanowano na cały kwiecień w 10 wybranych miastach Polski. Na 500 wielkoformatowych nośnikach Cityboard Media jest reklamowane województwo lubelskie. Jest to jedna z największych kampanii outdoorowych promujących atrakcyjne miejsca w naszym kraju.

Zwiastun – eksponujący na różowym tle słowo lub, uzupełniają 2 kreacje ukazujące: zrelaksowaną joginkę na tle sielskiego krajobrazu lubelskiego oraz eleganckiego rowerzystę na lubelskiej ulicy. Kampania ukazuje potencjał tego regionu dla turystów – piękną naturę i zabytkowe miasta, spokój i radość, różnorodne możliwości spędzania czasu. Tak przyjazne i sugestywne kreacje wzmacniają wizerunek regionu, jako idealnego miejsca na wakacje i wypady weekendowe.
Kampania realizowana jest na wielkim formacie w 100 proc. przez Cityboard Media. Władze województwa i mieszkańcy Lublina angażują się w akcję – symbolicznie zainaugurowali „lub lubelskie", uroczyście odsłaniając pierwszy cityboard w Lublinie.
Akcja promocyjna „lub lubelskie" jest w większości finansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego WL 2007-2013 w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego" oraz z budżetu Państwa.