Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 październik 2017 11:09

Krzysztof Piątek, prezes Neckermann Podróże będzie gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Krzysztof Piątek Krzysztof Piątek AG

Krzysztof Piątek, prezes Neckermann Podróże i prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki będzie uczestnikiem jednego z Pojedynku Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Przeciwnikiem w dyskusji w Sesji 1 „Jak koordynować promocję na poziomie krajowym” będzie Jacek Janowski, dyrektor departamentu produktu turystycznego i współpracy regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej
Przypominamy, że II Forum Promiocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia Palace (początek o godz. 9:00).

Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Krzysztof Piątek ukończył studia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. W latach 1978-1991 pełnił kierownicze funkcje w PLL LOT, był m.in. szefem przedstawicielstwa LOT-u w Wiedniu. W latach 1991-1996 był dyrektorem American Express, stworzył strukturę i jest prezesem Neckermann Podróże od 1996 r. W 2011 roku założył Polski Związek Organizatorów Turystyki (PZOT), którego jest prezesem.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.