Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 październik 2017 16:14

Pojedynek: Piątek vs Janowski na II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG

Czego oczekują touroperatorzy sprzedający ofertę polską od Polskiej Organizacji Turystycznej, w jaki sposób sami mogą pomóc w promocji, na co położyć akcenty w promocji Polski = będą się spierać podczas II Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek - prezes PZOT i Jacek Janowski – dyrektor departamentu w POT.

Jednym z Pojedynków Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej, będzie dyskusja Krzysztofa Piątka, prezesa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki i prezesa Neckermann Podróże z Jackiem Janowskim dyrektorem departamentu produktu turystycznego i współpracy w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Neckermann Podróże od kilku lat ma w swoim katalogu ofertę polską, coraz więcej touroperatorów idzie lub będzie szło w jego ślady. Siłą rzeczy touroperatorzy promują Polskę i wypoczynek w niej, ale też są zainteresowani skuteczna promocją Polski za granicą i w kraju. Czy mogą liczyć na pomoc i współpracę z POT, jak sobie tę współpracę wyobrażają i co na to POT – dowiemy się podczas II Forum Promocji Turystycznej.
Odbędzie się ona za dwa tygodnie, 9 listopada w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.