Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 25 październik 2017 16:14

Pojedynek: Piątek vs Janowski na II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG

Czego oczekują touroperatorzy sprzedający ofertę polską od Polskiej Organizacji Turystycznej, w jaki sposób sami mogą pomóc w promocji, na co położyć akcenty w promocji Polski = będą się spierać podczas II Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek - prezes PZOT i Jacek Janowski – dyrektor departamentu w POT.

Jednym z Pojedynków Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej, będzie dyskusja Krzysztofa Piątka, prezesa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki i prezesa Neckermann Podróże z Jackiem Janowskim dyrektorem departamentu produktu turystycznego i współpracy w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Neckermann Podróże od kilku lat ma w swoim katalogu ofertę polską, coraz więcej touroperatorów idzie lub będzie szło w jego ślady. Siłą rzeczy touroperatorzy promują Polskę i wypoczynek w niej, ale też są zainteresowani skuteczna promocją Polski za granicą i w kraju. Czy mogą liczyć na pomoc i współpracę z POT, jak sobie tę współpracę wyobrażają i co na to POT – dowiemy się podczas II Forum Promocji Turystycznej.
Odbędzie się ona za dwa tygodnie, 9 listopada w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/