Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 13 październik 2017 00:56

Projekt ustawy przyjęty przez Podkomisję Nadzwyczajną

Napisane przez AG
Projekt ustawy przyjęty przez Podkomisję Nadzwyczajną SejmTV

Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych przyjęła projekt z poprawkami redakcyjnymi zgłoszonymi przez Biuro Legislacyjne Sejmu. Na szczęście wiceminister Dariusz Rogowski zapowiedział dalsze prace merytoryczne nad dwoma artykułami.

Chodzi o możliwości odstąpienia przez klienta w ciągu siedmiu dni od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa oraz kwestię uchylenia wprowadzonego przez Ustawę o systemie oświaty obowiązku oświadczania, czy wypoczynek dzieci i młodzieży organizowany jest zarobkowo, czy też nie. (czytaj TUTAJ)

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.