Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 03 październik 2017 11:52

Konkurs filmowy „Kadry z Polski” - zgłoszenia do końca tygodnia

Napisane przez AG

Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli można przysyłać swoje filmy na konkurs „Kadry z Polski” organizowany przez portal WaszaTurystyka.pl.

Przypomnijmy, że celem konkursu jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce. Filmy można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Mój region najpiękniejszy” oraz „Smaczek regionu”. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie.

Szczegóły: http://www.waszaturystyka.pl/polska/item/5645-konkurs-na-film-promocyjny-z-polski.html

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.