Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

niedziela, 01 październik 2017 19:16

Kolejka górska w Śląskim Parku Rozrywki nagrodzona

Napisane przez AG
Przedstawiciele TMr odbierają nagrodę Przedstawiciele TMr odbierają nagrodę archiwum TMR

IAAPA, najważniejsze na świecie stowarzyszenie skupiające parki rozrywki przyznało Lech Coaster w Śląskim Parku Rozrywki II nagrodę w kategorii “Najlepsze nowe kolejki 2017 (The Best New Coaster 2017”.

IAAPA zrzesza poand cztery tysiące parków oraz właścicieli parków ze 100 państw z całego świata.
Pierwsze miejsce w tej kategorii otrzymała hiszpańska kolejka Red Force z parku Ferrari Land, zaś miejsce trzecie – niemiecka Star Trek z parku Movie Park Germany.
Lech Coaster został zbudowany w tym roku przez właściciela Śląskiego Parku Rozrywki, słowacką spółkę Tatry Mountain Resort (TMR).

Paweł Cebula dyrektor Śląskiego Parku Rozrywki, powiedział: “Nagroda jest dla nas bardzo ważna, jest nagrodą za pracę, którą wykonaliśmy przy technicznym przygotowaniu nowej atrakcji.”

Július Vinter, dyrektor spółki TMR w Polsce, która jest głównym inwestorem w Śląskim Parku Rozrywki, dodał: „Lech Coaster to atrakcja, którą choć raz w życiu powinien odwiedzić każdy Polak. Dostarcza emocji, ale i symbolizuje w piękny sposób legendę z historii Polski. Nasze prace w parku nie kończą się, już w przyszłym sezonie goście będą mogli się cieszyć nową atrakcją – interaktywnym Dark Ridem o nazwie Bazyliszek.“

Lech Coaster ma długość 908 metrów, wysokość 40 metrów, ma 4 ostre zakręty, jazda po nim z prędkością 100 kilometrów na godzinę trwa 104 sekundy.

www.legendia.plwww.legendia.pl