Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 20 wrzesień 2017 12:08

II Forum Promocji Turystycznej już za 50 dni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.
Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wśrod uczestników debaty oraz prelegentów znaleźli się:

Bojan Baketa (dyrektor Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji), Ewelina Bartoszewska – Kman (kierownik zespołu komunikacji marketingowej miasta w Biurze Promocji Miasta i Turystyki we Wrocławiu), Piotr Dwurnik (dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry"), Jan Mazurczak (prezes Zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystyczne)j, Marcin Mączyński (sekretarz generalny IGHP), Marek Migdal (prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej), Bartłomiej Walas (były wiceprezes POT), Agnieszka Sikorska (dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej), Jerzy Szegidewicz (Instytut Gospodarki Turystycznej),

W programie znalazły się także cztery „Pojedynki Ekspertów”

Leszek Szyczewski (prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu) kontra Daniel Lisak (dyrektor Biura Krynickiej Organizacji Turystycznej w Krynicy Zdroju)
Jan Błoński (prezes zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej) kontra Dariusz Wojtal (Polska Izba Turystyki)
Tomasz Waściński (dyrektor generalny Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu) kontra inny hotelarz
Przedstawiciel POT kontra fachowiec od promocji

Na zakończenie przewidziane jest ogłoszenie wyników konkursu filmowego „Kadr z Polski” i wręczenie nagród.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

 

REJESTRACJA: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/