Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

środa, 20 wrzesień 2017 12:08

II Forum Promocji Turystycznej już za 50 dni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.
Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wśrod uczestników debaty oraz prelegentów znaleźli się:

Bojan Baketa (dyrektor Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji), Ewelina Bartoszewska – Kman (kierownik zespołu komunikacji marketingowej miasta w Biurze Promocji Miasta i Turystyki we Wrocławiu), Piotr Dwurnik (dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry"), Jan Mazurczak (prezes Zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystyczne)j, Marcin Mączyński (sekretarz generalny IGHP), Marek Migdal (prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej), Bartłomiej Walas (były wiceprezes POT), Agnieszka Sikorska (dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej), Jerzy Szegidewicz (Instytut Gospodarki Turystycznej),

W programie znalazły się także cztery „Pojedynki Ekspertów”

Leszek Szyczewski (prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu) kontra Daniel Lisak (dyrektor Biura Krynickiej Organizacji Turystycznej w Krynicy Zdroju)
Jan Błoński (prezes zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej) kontra Dariusz Wojtal (Polska Izba Turystyki)
Tomasz Waściński (dyrektor generalny Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu) kontra inny hotelarz
Przedstawiciel POT kontra fachowiec od promocji

Na zakończenie przewidziane jest ogłoszenie wyników konkursu filmowego „Kadr z Polski” i wręczenie nagród.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

 

REJESTRACJA: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/