Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 07 wrzesień 2017 12:50

II Forum Promocji Turystycznej już za 9 tygodni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Imprezę patronatem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę, napisał m.in.: „II Forum Promocji Turystycznej, objęte honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, to dobra okazja do wymiany wiedzy oraz dyskusji z udziałem ekspertów i praktyków. Tworzenie przestrzeni do dialogu całego środowiska i wytworzenie stałych mechanizmów, służących wymianie doświadczeń na rzecz budowania silnej turystyki oraz poszukiwania coraz lepszych rozwiązań dotyczących promocji Polski za granicą to jeden z naszych priorytetów...”

Partnerami tegorocznej edycji Forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna, Visitwrocław.eu, Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

Rejestracja na Forum: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.