Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 07 wrzesień 2017 12:50

II Forum Promocji Turystycznej już za 9 tygodni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Imprezę patronatem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę, napisał m.in.: „II Forum Promocji Turystycznej, objęte honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, to dobra okazja do wymiany wiedzy oraz dyskusji z udziałem ekspertów i praktyków. Tworzenie przestrzeni do dialogu całego środowiska i wytworzenie stałych mechanizmów, służących wymianie doświadczeń na rzecz budowania silnej turystyki oraz poszukiwania coraz lepszych rozwiązań dotyczących promocji Polski za granicą to jeden z naszych priorytetów...”

Partnerami tegorocznej edycji Forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna, Visitwrocław.eu, Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

Rejestracja na Forum: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/