Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 11 sierpień 2017 11:30

Promocja turystyki wodnej na Lotnisku w Poznaniu

Napisane przez MG
Promocja turystyki wodnej na Lotnisku w Poznaniu archiwum WOT

Wielkopolska Organizacjqa Turystyczna wystartowała 9 sierpnia z promocją Wielkiej Pętli Wielkopolski na poznańskim lotnisku Ławica.

W rytm Szanty Wielkopolskiej na poznańskie lotnisko wpłynęła po raz pierwszy… barka turystyczna. W hali przylotów pasażerowie mogą odbierać bagaże wprost z barki turystycznej, Akcja ma zachęcać do wyczarterowania łodzi i ruszenia z nurtem przygody w malowniczy rejs po wodach regionu.

Od 10 lipca Wielkopolska Organizacja Turystyczna oraz Port Lotniczy Ławica współpracują w promocji regionu jako interesującej destynacji turystycznej.
Zaczęło się od artystycznie opakowanego podajnika bagaży w hali przylotów oraz galerii obrazów m.in. w budynku VIP Lotniska Ławica, który gościł wiele znamienitych osobistości. Był tu papież Jan Paweł II, a także niderlandzka para królewska król Willem-Alexander i królowa Máxima, prezydent Irlandii Michael Daniel Higgins, Cristiano Ronaldo, Yoko Ono, Armin Van Buuren, Macy Gray, Eva Longoria. Obecnie można tu zobaczyć regionalne perełki – zarówno fotografie zabytków, osobliwości przyrodniczych, jak i ujęcia z imprez, które przyciągają turystów z kraju i zagranicy.

Trwają prace nad stworzeniem aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością. Jeszcze w tym roku każdy chętny gość strefy business, nakładając specjalne gogle, będzie mógł rozejrzeć się po Wielkopolsce. Organizatorzy zadbali też wolnostojące plakaty LED w strefie odlotów, na których wyświetlane będą spoty promujące region i zdjęcia atrakcji turystycznych.

Podczas uroczystości inaugurującej projekt prezes Portu Lotniczego Poznań-Ławica Mariusz Wiatrowski, prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej Tomasz Wiktor i wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Waldemar Witkowski przecięli wstęgę – w tym wypadku wodniacką linkę. Wodniacy na start! Hej do wioseł! Hej do sterów! 

Wielka Pętla Wielkopolski obok Szlaku Piastowskiego jest naszym najważniejszym produktem turystycznym. To prawie 700-kilometrowa droga wodna, którą tworzą rzeki Warta i Noteć, Kanał Bydgoski i Kanał Notecki, Jezioro Gopło oraz Kanał Ślesiński wraz z pięknymi polodowcowymi jeziorami.

Pętla może pochwalić się Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny w Polsce w 2015 roku i Grand Prix Nagrody Przyjaznego Brzegu – wraz z Nagrodą Ministra Sportu i Turystyki z 2016 roku.
Szlak jest sposobem na poznanie atrakcji regionu. Cały czas się rozwija, powstają nowe miejsca do aktywnego wypoczynku i niezbędna infrastruktura.

Haslem szlaku jest: Wielka historia, wielka przygoda – realizujmy je wspólnie!

 

 

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.