LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 sierpień 2017 15:07

Jan Mazurczak gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Jan Mazurczak Jan Mazurczak archiwum PLOT

O tym, jakie narzędzia sprawdziły się najlepiej w promocji turystycznej Poznania, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna od kilkunastu lat aktywnie współpracuje z branża turystyczną przy promocji turystycznej Poznania. Efektem tej współpracy jest nie tylko akcja „Poznań za pół ceny”, kopiowana już dziś przez kilkadziesiąt innych miast/regionów/instytucji, ale także cały szereg innych narzędzi marketingowych.

O tym, jakie to są narzędzia, które się sprawdziły najlepiej, a które nieco gorzej opowie Jan Mazurczak, Prezes Zarządu PLOT.

Jan Mazurczak Zarządza Poznańska Lokalną Organizacją Turystyczną, w skład której wchodzi także wyspecjalizowana komórka wspierająca pozyskiwanie kongresów dla stolicy Wielkopolski - Poznań Convention Bureau. Doprowadził do rozbudowy struktury członkowskiej w organizacji, która opiera się na samorządach aglomeracji poznańskiej i branży turystycznej (hotele, lotnisko, targi, restauracje, muzea, uczelnie, itd.). We współpracy z branżą turystyczną w przeciągu trzech ostatnich lat udało się aktywnie wesprzeć kilkaset wydarzeń, w tym pomóc w pozyskaniu dla Poznania takich imprez jak największy w historii Polski kongres medyczny czyli Światowy Kongres Dentystyczny FDI czy prestiżowe imprezy rangi światowej: Światowy Kongres Historyków CISH oraz Światowy Kongres Nauk Politycznych IPSA.

Twórca akcji wyprzedażowej "Poznań za pół ceny", dziś kopiowanej przez kilkadziesiąt polskich miast i regionów, także na szczeblu krajowym. Członek licznych rad naukowych, zespołów, współautor strategii rozwoju turystyki w Metropolii Poznań i Poznaniu. Odznaczony medalem "Za zasługi dla turystyki".

II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie.

Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/